XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2017

14 października rozpocznie się XXI edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2017. Tegoroczna edycja przebiegać będzie w nowej formule, która opiera się na dwóch platformach projektowych.

Festiwal KORCZAK – Platforma Artystyczna
W ramach tej platformy Widzowie festiwalowi będą mogli obejrzeć polskie spektakle konkursowe, podlegające ocenie festiwalowego Jury. To najlepsze polskie produkcje teatralne dla dzieci i młodzieży. Jej organizatorem jest Polski Ośrodek ASSITEJ we współpracy z Teatrem Powszechnym.

Festiwal KORCZAK – Platforma Edukacji Teatralnej
Spektakle zagraniczne, spektakle premierowe, koncerty, pokazy warsztatowe oraz warsztaty odbędą się w ramach tej platformy. Platforma Edukacji Teatralnej: „MAM WPŁYW, TWORZĘ, ZMIENIAM” – to interdyscyplinarne działania dla dzieci i młodzieży, które mają za zadanie w kompleksowy sposób uświadomić młodym widzom jak duży wpływ mają na tworzenie kultury w swoim otoczeniu. Partnerem strategicznym jest Teatr Powszechny.

Festiwal bez ograniczeń!
Zapraszamy małych i dużych Widzów do udziału w tegorocznym Festiwalu KORCZAK! W programie każdy odnajdzie propozycje teatralne, artystyczne oraz warsztatowe dla siebie: niemowlaki, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i średnich, studenci, rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz wychowawcy!

Kalendarz spektakli i warsztatów dostępny na  http://www.korczak-festival.pl

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *