Spektakularny Pokaz Pirotechniki i Laserów na Lotnisku Bemowo

Międzynarodowy zespół zaprezentuje warszawskiej publiczności dwa wyjątkowe spektakle laserowo-pirotechniczne, a to wszystko w świetnej oprawie muzycznej. Damy ognia! to nadzwyczajne widowisko, które odbędzie się w sobotę, 7 września na Lotnisku Bemowo w Warszawie.

W programie, oprócz dwóch 30-minutowych pokazów pt. Prophecy i Armageddon – laserowego i pirotechnicznego, przewidziano też Teatr Ognia, łączący światło laserów z niebezpiecznym żywiołem, jakim jest ogień. Takie połączenie przy odpowiedniej muzyce sprawia, że całość ze sobą świetnie współgra. Ale to nie koniec atrakcji. Na głównej scenie odbędą się również dwa koncerty zagrają legendarne zespoły rockowe Proletaryat i Golden Life.

W trakcie sobotniego wieczoru niebo nad Warszawą zostanie rozświetlone tysiącami kolorowych świateł i wybuchami sztucznych ogni. To precyzyjnie zaprojektowane widowisko, nad którym czuwają polscy i zagraniczni specjaliści od pirotechniki artystycznej.

fot. Materiały organizatora

To bez wątpienia jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie. Festiwal cieszy się ogromną popularnością. W tym roku odbyły się już dwa pokazy, w których uczestniczyło w sumie ponad 30 tys. widzów.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów to doskonale zaprojektowany spektakl pirotechniczny oraz laserowy, w którym wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne. Widzowie będą mogli podziwiać zapierające dech w piersiach potężne widowisko pirotechniczne, a także efekty świetlne, trójwymiarowe obrazy czy przestrzenne kompozycje z laserów.

Pokazy zostały tak zaprojektowane, aby sprostać gustom najbardziej wymagających widzów, a jednocześnie zapewnić doskonałą zabawę o międzypokoleniowym charakterze. Przy realizacji pokazów współpracowano z najlepszymi specjalistami, każde show powstaje przy zaangażowaniu wielu artystów, specjalistów od pirotechniki artystycznej i reżyserów spektakli laserowych.

Za wszystkimi stworzonymi efektami stoją eksperci realizujący podobne wydarzenia na całym świecie. Nieodłącznymi elementami jest pokaz fajerwerków i spektakl laserowy, które wraz ze specjalnie dobraną muzyką, łączą się w spójną całość, przenosząc widzów w niesamowity, wizualny teatr ognia i światła.

Na terenie Lotniska Bemowo przewidziano m.in. strefę gastronomiczną. Przygotowana i wydzielona strefa widza oraz specjalne trybuny mają zapewnić najlepszy odbiór efektów specjalnych.

Teren w pobliżu imprezy zostanie ściśle ograniczony z ruchu pieszego i samochodowego.

Harmonogram wydarzenia w dniu 07.09.2019 r.:

18:00 Otwarcie bram

18:00 Dj Neevald & Jacob A

20:00 Koncert PROLETARYAT

21:00 Teatr Ognia

21:30 I Widowisko

22:00 Koncert GOLDEN LIFE

23:00 II Widowisko

24:00 Zamknięcie bram

Bilety na festiwal są dostępne w salonach Empik oraz na stronie www.damyognia.pl

O imprezie:

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów to jedno z największych festiwali i pokazów pirotechnicznych w Europie! World Laser Show jest towarzyszącym, potężnym widowiskiem i pokazem laserowym przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, światowej klasy. Festiwal to także precyzja efektów dźwiękowych, ponieważ muzyka stanowi nieodłączny element widowiska. Synchronizacja muzyki, pokaz fajerwerków i laser show przeniesie widzów w niesamowity wizualny teatr ognia i światła. W ramach tegorocznej trasy zaplanowano w sumie 5 widowisk w Polsce (Wrocław, Gliwice, Poznań, Warszawa, Kraków).

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *