Moc atrakcji na Górce Szczęśliwickiej

Już w sobotę, 19 grudnia, na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice” trzecia odsłona imprezy „Ski Warsaw Camp”. Na chętnych czekają szkolenia, pokazy oraz stoiska firm narciarskich. Do końca grudnia na stoku można korzystać także z promocyjnych cen karnetów zjazdowych.

Ski Warsaw Camp

Podczas imprezy odbywającej się pod hasłem „Pokochaj Warszawę zimą” darmowych lekcji udzielać będą instruktorzy z Narciarskiego Klubu Sportowego RASC. Wypożyczalnia Osicki działająca na terenie stoku przy ul. Drawskiej 22 udostępni darmowo sprzęt do jazdy.

W trakcie wydarzenia, w godz. 11.00-17.00 przygotowano również inne atrakcje zachęcające do zimowej aktywności. Odbędą się tam m.in. zajęcia pod okiem trenera personalnego – ćwiczenia ogólnorozwojowe przygotowujące do sezonu. Będzie można skorzystać również z porad ekspertów od żywienia.

Dla najmłodszych przygotowano warsztaty i konkursy m.in. na najładniejszą kartę i ozdobę świąteczną. Będzie również malowanie buziek.

Atrakcją będą także stosika, na których prezentowane będą najnowsze kolekcje nart i odzieży narciarskiej. Wszyscy chętni będą mogli zasięgnąć fachowej porady jak dobrać narty, buty i strój. Przygotowano również loterie z nagrodami.

Promocja na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”

Do końca grudnia na warszawiaków czeka wyjątkowa oferta. Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-17.00 można zakupić specjalny karnet zjazdowy w promocyjnej cenie – 8 zł za 1 godz. Sprzedaż biletów promocyjnych prowadzona jest do godz. 16.00.  Bilet ważny jest wyłącznie w dniu zakupu. Akcja promocyjna dostępna jest bez graniczeń wiekowych, Ośrodek szczególnie zaprasza seniorów.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *