Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

kot

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w dniach 27 i 28 lutego 2016 r. w hali sportowej w Warszawie przy ul. Wiertniczej 26.

W wystawie weźmie udział ok. 250 kotów różnych ras, tych bardzo popularnych w Polsce, takich jak koty brytyjskie czy maine coon oraz ras mniej znanych.  Koty oceniane będą przez 6 międzynarodowych sędziów z: Finlandii, Niemiec, Włoch i Szwecji.

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy – a w szczególności – pełnych emocji finałach Best in Show, czyli w wyborze najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela – godz. 16.00).

Będzie prowadzona też akcja ulotkowa ZA NIM KUPISZ KOTA – PRZECZYTAJ, skierowana do Państwa. Jej celem będzie, ostrzeżenie przed kupowaniem kota przypadkowo, z nielegalnej hodowli.

Wystawa to nie tylko święto dla hodowców kotów, ale też i wspaniały sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu razem z dziećmi. Odwiedzający będą mogli – oprócz podziwiania kocich piękności – nawiązać kontakt z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o jej specyfice i zasadach pielęgnacji.
Ok. godz. 14.30 (po sędziowaniu) planujemy prezentację wybranych ras, którą poprowadzi międzynarodowy sędzia wszystkich ras – lek. Wet. Marek Chadaj

Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *