„FOLK it! TOUR” – koncert Julii Pietruchy

Swoją aktorską przygodę zaczynała w Teatrze Syrena w spektaklu „Królowa śniegu”. Teraz wraca jako gwiazda na scenę przy Litewskiej. Koncertu Julii Pietruchy odbędzie się 22 października.

fot. Materiały organizatora

Julia Pietrucha jest znaną aktorką serialowa i filmową. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album Parsley, zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.
Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album Postcards From the Seaside. Do już dobrze znanych instrumentów dołączyła mandolina i puzon.

„Na początku było ukulele. Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie. Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja. Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie. Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside” – tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę „FOLK it! TOUR”.

Julia Pietrucha z sukcesem koncertuje po Polsce, zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami. Tym razem wraca z zupełnie nową odsłoną koncertów! Na scenie towarzyszyć jej będą multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Na scenie Syreny nie zabraknie niespodzianek – nie tylko tych repertuarowych.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *