Czworo do poprawki – premiera w Teatrze Imka

„Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie, albo we własnym mężu. Premiera spektaklu już 8 lutego w Teatrze Imka.

Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd? I czy karetka pogotowia zdąży przyjechać na czas?

OBSADA:
LUCY– Katarzyna Herman
OLGIERD – Piotr Machalica
EWA – Agnieszka Sienkiewicz
ADAM – Marcin Korcz

AUTOR: Cezary Harasimowicz
REŻYSERIA: Anna Wieczur–Bluszcz
SCENOGRAFIA i KOSTIUMY: Ewa Gdowiok

„Czworo do poprawki” realizuje misję Fundacji Garnizon Sztuki – podejmuje ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówimy o nich jednak z przymrużeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Za każdym razem staramy się poruszać uniwersalne wartości, takie jak miłość, przyjaźń, przemijanie, wolność, tolerancja, tak aby każdy z widzów mógł odnaleźć w nich cząstkę siebie i aby te emocje pozostały z nim jak najdłużej. Dajemy szansę nie tylko na zabawę, ale i na refleksję. Marzymy o tym, by zmieniać świat na lepsze.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *