Coming Out – spektakl online

30 maja o godz. 19.00 Teatr Dramatyczny zaprasza na wyprawę w świat brutalnej liryki i przeklętej miłości. Trzy monologi zranionych kobiet – młodej, dojrzałej, przejrzałej – przepełniają uczucia mocne, drapieżne, jednoznaczne. Ich dramaturgia jest prosta: błysk, potem upadek w ciemność, a wreszcie rozpamiętywanie. Ale przeżyć to i wyznać, co się przeżyło – o, to już nie jest proste.

Sztuka dowodzi twierdzenia: „Prawdziwa miłość jest w gruncie rzeczy nieosiągalna”. A może tylko: „prawdziwa wzajemność”? Bo miłość trwa po swym zgonie i zmienia się w coś innego. W co? O tym właśnie mówi Coming out.

fot. Kasia Chmura

Obsada
Krystyna Tkacz (gościnnie) – Lilli
Agnieszka Wosińska – Justyna Jabłońska
Anna Gorajska – Simone Godet

Twórcy
autor: Jacek Górecki
reżyseria: Aleksandra Popławska
scenografia: Tomasz Mreńca
kostiumy/projekcje: Maria Matylda Wojciechowska
opracowanie muzyczne: Paweł Juzwuk
muzyka na żywo: Maciej Dłużniewski, Piotr Leniewicz, Karol Ludew

Premiera odbyła się 8 lipca 2016 r., na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego.

Spektakl zostanie zamieszczony na kanale YouTube https://www.youtube.com/user/Labodram w sobotę o godz. 19.00 i będzie dostępny do północy wyłącznie w dniu emisji. Link podany zostanie na tablicy FbTeatru Dramatycznego https://www.facebook.com/TeatrDramatycznyWarszawa/?eid=ARBq6kZl17dGYxABNAooc1sw1qP0Ih5xOdhD24EIjih_87H2LVoicfoacDTS6gJ9l7Xiplstcp307WCT

Uwaga: Drodzy widzowie, nagranie zostało zrealizowane w celach technicznych i pierwotnie nie było przeznaczone do prezentowania szerokiej publiczności. Ze względu na wyjątkową sytuację postanowiliśmy udostępnić je bezpłatnie i będzie nam niezmiernie miło jeśli spędzicie z nami ten wieczór.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *