“Boogie Street” – koncert Renaty Przemyk

30 sierpnia o godz. 19:30 na Dużej Scenie Teatru Kwadrat odbędzie się koncert Renaty Przemyk “Boogie Street”.

Renata Przemyk to artystka niezwykła i nietuzinkowa. Od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Piosenki w jej wykonaniu są nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, jest doceniana zarówno przez krytykę jak i publiczność.
Z bardzo gorącym przyjęciem publiczności spotkał się również spektakl “Boogie Street” według “Księgi tęsknoty” Leonarda Cohena, wystawiony po raz pierwszy w 2016 r. w Teatrze Starym w Lublinie. Renata Przemyk, śpiewając w nim utwory Leonarda Cohena z polskimi tekstami, odkrywa jego inne oblicze.

Podczas warszawskiego koncertu usłyszymy nie tylko piosenki ze wspaniale przyjętego spektaklu oraz z nagranej w ślad za spektaklem, najnowszej płyty artystki – jego dopełnieniem będą takie przeboje jak “Suzanne”, “Hallelujah” czy “Leaving the Table” – piosenka z ostatniego albumu studyjnego Cohena.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *