Walentynkowy zawrót głowy!

Walentynki to wyjątkowy czas. Nie tylko dla zakochanych. Dlatego też postanowiliśmy dokonać przeglądu najciekawszych wydarzeń walentynkowych w Warszawie w 2016 r. Zapraszamy do lektury i do skorzystania z naszych propozycji.

valentines-day-can
W stolicy jest mnóstwo możliwości, by wyznać miłość w nietypowy sposób.

Ciekawie zapowiada się wieczór w Centrum Nauk Kopernik. Osoby, które zdecydują się 14 lutego odwiedzić centrum, będą miały okazję zobaczyć bijące serce z rtęci oraz spędzić romantyczny wieczór patrząc na Drogę Mleczną. Na odwiedzających czekają także inne atrakcje.

W warszawskim ZOO pary, które będą ubrane na czerwono zapłacą tylko za jeden bilet.

Wyjątkowe walentynki czekają na nas w centrum miasta. 14 lutego na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki wyświetli się serce wielkie serce.
14 lutego na mieszkańców Warszawy przygotowano także dużo dodatkowych atrakcji, które wydarzą się w tym jednym dniu. Do nich należy zabytkowy walentynkowy tramwaj, którym będziecie mogli wspólnie podróżować po mieście. Kursy będą odbywały się w godzinach 12-16. Wtedy na tory wyjadą najstarsze składy warszawskich tramwajów.

Trasa walentynkowej linii W: Pl. Narutowicza – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Al. Zieleniecka.

Mela Koteluk, która w ciągu swojej krótkiej kariery współpracowała już z Czesławem Mozilem, Fiszem, Danielem Bloomem czy Smolikiem, wystąpi w Klubie Stodoła 14 lutego 2016.

14.02 (niedziela), godz. 20, Stodoła, ul. Batorego 10, bilety: 52/72 zł.

Akademicki Klub Nurkowy zaprasza na podwodną randkę na basenie przy Namysłowskiej. Będziecie mogli: wyznać jej/jemu miłość, mając pewność, że pod wodą nie powie “nie”, możecie razem potrzymać się za ręce i wspólnie poczuć stan nieważkości. A dla chętnych i odważnych par nauka całowania pod wodą. Obowiązują zapisy – akn@aknseahorse.pl lub telefonicznie: Piotrek 603 79 51 18.

14.02 (niedziela), godz. 13-15, basen przy Namysłowskiej. Cena 150 zł. za parę obejmuje: wejście na basen, wykład wprowadzający, kompletny sprzęt powietrzny, opieka instruktora.

W sobotnie popołudnie w hotelu Marriott zaśpiewa Olga Bończyk. Słuchaczy wprowadzi w miły i romantyczny nastrój. Olga Bończyk to polska aktorka teatralna, filmowa i wokalistka. Związana m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu; Rampa, Roma, Kamienica i Capitol w Warszawie.

13.02 (sobota), godz. 17, hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79, bilety od 70 zł.

Anita Lipnicka wydała w 2013 roku ostatni swój materiał solowy. Album został zarejestrowany w Londynie. Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop’u zabarwianego wpływami stylu „Americana”. Artystka wyrusza ponownie w trasę koncertową. W walentynki możecie posłuchać jak wypada na żywo.

14.02 (niedziela), godz. 18, Białołęcki Ośrodek Kultury, Kino na Boku, ul. Van Gogha 1, bilety: od 50 zł.

Antonina Krzysztoń „Dziękuję za miłość”

Pieśniarka wystąpi wraz z zespołem, prezentując zarówno nowy, jak i przekrojowy repertuar, ale przede wszystkim utwory o miłości.

14.02 (niedziela), godz. 18., Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, bilety 45 zł.

Opera e la Vita- Koncert Walentynkowy

„Opera to życie” czyli miłość, kłamstwo, zdrada i śmierć w największych dramatach operowych wszech czasów. Muzyka spektaklu to najpiękniejsze arie i duety z oper: Don Giovanni, Czarodziejski Flet, Wesele Figara, Traviata, Tosca, Nabucco, Rusalka, Rigoletto, Carmen, w interpretacjach pierwszej damy polskiej sceny operowej – Małgorzaty Walewskiej oraz wspaniałych solistów.

14.02 (niedziela), godz. 19, Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5, bilety 150 zł.

 

Polecamy!

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *