Zmiana. Cecha naszych czasów

Monika Jaruzelska dała się poznać czytelnikom jako wrażliwa obserwatorka. Jej kolejne, bestsellerowe książki pełne były trafnych spostrzeżeń i budziły duże emocje. „Zmiana” to opowieść o tym, że żyjemy w świecie ciągłych rewolucji, które przestaliśmy dostrzegać. Z okazji premiery autorka spotka się z czytelnikami w warszawskim salonie Empik Junior 25 października o godz. 18:00.empik_warszawa_monikajaruzelska_foto

Nasze życie, relacje, sposób porozumiewania się, a nawet stroje ulegają codziennym metamorfozom. Ma to swoje  konsekwencje w obyczajowości, a przede wszystkim – w myśleniu. Nowa książka Moniki Jaruzelskiej to opowieść o intymnym odbiorze tego, co serwuje nam dynamika naszych czasów.  Nawet kiedy wydaje się, że coś jest stałe, musimy uwierzyć, iż jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Autorka konfrontuje swoje przemyślenia z czterema wybitnymi specjalistami: psychiatrą, medioznawcą, filozofem i coachem.

Spotkanie z autorką będzie okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji o życiu współczesnego człowieka. Rozmowę poprowadzi Mikołaj Lizut.

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *