„Zamiana” – spektakl gościnny w Teatrze Komedia

9 marca na scenie Teatru Komedia odbędzie się premiera spektaklu „Zamiana” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego. Jest to spektakl gościnny produkcji Agencji Artystycznej Novakka i Teatru Pozytywnego.

W luksusowej hiszpańskiej willi nad samym brzegiem morza swoje wymarzone wakacje rozpoczynają goście z Londynu. Jest ciepło, słonecznie, a lazurowe morze lekko kołysze wiatr… Pora się rozpakować i… otwarcie drzwi do szafy z której wypada trup zmienia sielankowe wakacje w serię absurdalnych wydarzeń z porachunkami mafijnymi w tle!

Zwyczajna angielska rodzina w przyśpieszonym tempie uczy się „gangsterki” i w spektakularny sposób rozpracowuje mafię oraz skutecznie unieszkodliwia przestępców południowego wybrzeża Morza Śródziemnego. I tego zdecydowanie nie można przegapić

fot. Materiały organizatora

W każdej farsie najważniejsze są drzwi – każde ich trzaśnięcie przynosi nowych bohaterów i gmatwa jeszcze bardziej skomplikowane wydarzenia. W „Zamianie” jest zupełnie inaczej: drzwi zostają wyłamane, a zaskakujące zwroty akcji w samym centrum gangsterskich porachunków są powiewem świeżości dla największych koneserów teatralnych fars.

„Zamiana” to historia o trójce brytyjskich wczasowiczów, którzy znaleźli się w samym centrum mafijnych porachunków! Wszystkich koneserów surrealistycznego dowcipu w oparach absurdu, zapraszamy na tę kryminalną historię!

Obsada: Zuzanna Grabowska/Adrianna Borek, Joanna Opozda/Agnieszka Mrozińska, Robert Jarociński/Jakub Wieczorek, Bartosz Obuchowicz, Patryk Pniewski/Marcel Sabat, Tomasz Oświeciński/Tomasz Dedek, Paweł Koślik/Wojciech Błach.

Spektakl jest grany w dwóch, zmieniających się obsadach .

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *