Warszawskie Targi Książki 2018

Warszawskie Targi Książki 2018 odbędą się w połowie maja i będą trwały przez cztery dni. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 17 maja o godzinie 10:00, a zakończy w niedzielę, 20.05 o 17:00. Targi będą mieć miejsce na PGE Narodowym, przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1.  Warszawskie Targi Książki 2018 odbędą się w połowie maja i będą trwały przez cztery dni. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 17 maja o godzinie 10:00, a zakończy w niedzielę, 20.05 o 17:00.

Targi będą mieć miejsce na PGE Narodowym, przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1.  Poniżej przedstawiamy dokładne daty wraz z godzinami otwarcia:

17 maja (czwartek) – 10:00 – 18:00 | 18 maja (piątek) – 10:00 – 19:00 |       

19 maja (sobota) – 10:00 – 19:00 | 20 maja (niedziela) – 10:00 – 17:00

Warszawskie Targi Książki rozwijają się dzięki profesjonalnej i efektywnej współpracy rynku wydawniczego z branżą targową w służbie książce i czytelnikom. Organizowane są w maju. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już 9. edycja Warszawskich Targów Książki. W ubiegłym roku Stadion Narodowy w stolicy odwiedziło ponad 800 wystawców z 32 krajów. Szczegółowe informacje na temat wystawców tegorocznej edycji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: targi-ksiazki.waw.pl.

Program Warszawskich Targów Książki 2018 jest bardzo atrakcyjny. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do spotkania z ulubionymi autorami, zdobycia autografów, zakupu nowości oraz uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Podczas tegorocznej edycji, na miłośników czytania, czekają m.in. obchody rocznicy 100 lat odzyskania niepodległości, liczne spotkania związane ze wspomnianą rocznicą, premiery książek oraz specjalnie przygotowany program dla dzieci i młodzieży.   Kto pojawi się tym razem w roli gościa specjalnego podczas targów?

Poniżej przedstawiamy program wydarzenia.

– 17 maja (czwartek) Wśród autorów znaleźli się m.in.: Agnieszka Kazała, Wioletta Piasecka, Klaudyna Sułek, Wojciech Magiera, Anna Skowrońska, Wojciech Cichoń, Małgorzata Urszula Laska, Piotr Dobry, Łukasz Majewski, Marcin Kalita, Regina Wasiak-Taylor, Iwona Czarkowska, Margarett Borroughdame, Jolanta Horodecka-Wieczorek, Elżbieta Pałasz.

– 18 maja (piątek) Wśród autorów znaleźli się m.in.: Katarzyna Enerlich, Bożena Anna Flak, Magorzata Gutowska-Adamczyk, Anna Kańtoch, Grażyna Jeromin-Gałuszka, Wanda Szymanowska, Kinga Lityńska, Katarzyna Marciszewska. – 19 maja (sobota) Wśród autorów znaleźli się m.in.: Agnieszka Kazała, Wojciech Cejrowski, Michał Cessanis, Rafał Wojasiński, Katarzyna Haner, Anna Sznajder, Piotr Adamczyk, Justyna Bednarek.

– 20 maja (niedziela) Wśród autorów znaleźli się m.in.: Katarzyna Puzyńska, Marcin Szczygielski, Artur Domosławski, Kasper Bajon, Antoni Pawlak, Aneta Krasińska, Krystyna Mazurówna, Arkadiusz Bartosiak, Katarzyna Bzowska-Budd, Bożena Fabiani, Agnieszka Gozdyra.

9. Warszawskie Targi Książki to: obchody rocznicy 100 lat niepodległości i liczne spotkania związane z rocznicą, premiery książek, wystawy i specjalnie przygotowany program dla dzieci i młodzieży, który powstał we  współpracy m.in.: z Muzeum Niepodległości, Ośrodkiem KARTA, Mówią Wieki, Polską Akademią Nauk  i Uniwersytetem im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *