Warszawa Jest Trendy 2016 – koncerty gwiazd w sercu stolicy!

2 i 3 września podczas imprezy Warszawa Jest Trendy 2016, mieszkańcy stolicy będą mieli okazję posłuchać na żywo największych gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Okazją do tego będą odbywające się na pl. Defilad koncerty „25 lat niepodległości Ukrainy” oraz „Super Warszawa”.

wawatrendy

Piątek, 2 września, g. 19.00 – koncert „25 lat niepodległości Ukrainy”
Już w piątek, 2 września, Warszawiacy będą mogli wziąć udział w koncercie „25 lat niepodległości Ukrainy”. Podczas jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, organizowanego wspólnie z Ambasadą Ukrainy w Warszawie, będzie można zobaczyć znanych artystów zza wschodniej granicy – Kozak System, Onuka i Dakh Daughters, a także polską piosenkarkę Anię Wyszkoni. Różnorodna muzyka, prezentowana przez artystów oraz liczne nawiązania do ukraińskiego folku z pewnością spodobają się zarówno młodszej, jak i starszej publiczności.

Sobota, 3 września, g. 18.00 – koncert „Super Warszawa”
W sobotę, 3 września, miasto stołeczne Warszawa zaprasza na koncert Super Warszawa, który co roku gromadzi tysiące fanów dobrej muzyki. Mieszkańcy stolicy przychodzą bawić się przy największych hitach swoich idoli, którzy co roku występują na tej niepowtarzalnej imprezie. Także podczas tegorocznej edycji wydarzenia nie zabraknie polskich i światowych gwiazd, znanych z radiowych list przebojów. Swoje największe hity zagrają: Natalia Szroeder, Natalia Nykiel i Grzegorz Hyży, zaś gwiazdą wieczoru będzie zwycięzca brytyjskiej edycji programu „X-Factor” – James Arthur.
Wstęp na obydwa wydarzenia, odbywające się na Placu Defilad, jest bezpłatny.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *