UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. – ŚWIĘTOKRZYSKA PERŁA PRZYRODOLECZNICTWA

Jeżeli szukasz miejsca, w którym odbudujesz zdrowie, zregenerujesz siły i wypoczniesz, warto odwiedzić Busko-Zdrój – miejscowość uzdrowiskową położoną w województwie świętokrzyskim. Znajdują się tam znane w całym kraju sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, takie jak zabytkowe Sanatorium MARCONI, nowoczesny Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA, czy Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny GÓRKA.

Buskie Uzdrowisko od blisko 200 lat skutecznie wspomaga leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych oraz dermatologicznych. Największymi naturalnymi bogactwami są wody siarczkowe, solanki jodkowe oraz borowina.

Sanatorium MARCONI – UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. dba o najwyższe standardy obsługi swoich gości, którzy skorzystać mogą z gamy blisko 90 rodzajów zabiegów leczniczych. Dostępnych jest tu wiele form kuracji, zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również pobyty pełnopłatne. Od kilku już lat te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza że Uzdrowisko proponuje atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe obejmujące zakwaterowanie, 4 zabiegi dziennie i pełne wyżywienie. Przykład? – Pakiet leczniczy (zakwaterowanie, zabiegi, wyżywienie) z miejscem w pokoju dwuosobowym w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA to w tzw. sezonie (15.04-14.10) dzienny koszt na poziomie 220 złotych, a przez pozostałą część roku tylko 195 złotych.

Kąpiel kwasowęglowa – UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Biorąc pod uwagę wysoki standard kuracji, to jak na polskie warunki naprawdę doskonałe propozycje. Bardzo atrakcyjne są także pobyty rekreacyjne oraz weekendowe. Zachęcamy do sięgnięcia po więcej informacji na temat UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. Z pewnością warto zaplanować tam pobyt leczniczy, czy nadchodzący urlop. Po zabiegach, na gości buskiego kurortu czeka wiele atrakcji, od tych lokalnych (m.in. liczne wydarzenia kulturalne w pięknej Sali Koncertowej w Sanatorium MARCONI) po szerokie możliwości zwiedzania z przewodnikiem regionu czy najbliższej okolicy. Pijalnia wód leczniczych mieszcząca się  w Sanatorium MARCONI oraz piękny zabytkowy Park Zdrojowy w jego otoczeniu z pewnością dodadzą uroku spacerom. Jeżeli więc szukasz miejsca, które pozwoli odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, chcesz zadbać o zdrowie czy po prostu zregenerować swoje siły witalne, to UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. jest doskonałą propozycją.

Kąpiel siarczkowa – UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Nie sposób nie wspomnieć o produkowanej tu od 1960 roku naturalnej wodzie mineralnej „Buskowianka-Zdrój” – szczególnie cenionej przez osoby dbające o swoje zdrowie i aktywność fizyczną, czy o „Słonecznych Kosmetykach” – produktach pielęgnacyjnych, powstałych na bazie naturalnych substratów leczniczych Uzdrowiska.

Chcesz wiedzieć więcej? – Zachęcamy do odwiedzenia stron:

www.uzdrowiskobusko.pl

www.kapielsiarczowa.pl

www.buskowianka.com

www.slonecznekosmetyki.pl

 

Rezerwacja Pobytów Pełnopłatnych tel. 41 370 38 00

 

 

 

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *