UWAGA OSZUŚCI – ważne oświadczenie

Szanowni Państwo,

Dotarły do nas bardzo niepokojące wiadomości związane z podszywaniem się pod pracowników naszego tytułu gazety „Warszawska Kulturalna”, które ma na celu wyłudzanie zaproszeń recenzenckich na premiery. Takie działanie traktujemy jako godzenie w dobre imię naszej redakcji i czyn, który podważa wszelkie standardy dziennikarskiej rzetelności i niezależności. Ponadto powoduje niszczenie zaufania pomiędzy obsługą Public Relations teatrów oraz innych instytucji kultury, a redakcjami portali i gazet kulturalnych. Jesteśmy zatrwożeni taką sytuacją i podejmiemy wszelkie kroki faktyczne i prawne, aby jej zapobiec w przyszłości. Uważamy bowiem, że takie okoliczności są niedopuszczalne i zagrażają rozwojowi rzetelnych mediów oraz lokalnej kultury.

Jednocześnie informujemy i uczulamy, że wszelkie sprawy związane z obsługą medialną czy recenzencką poszczególnych wydarzeń kulturalnych i premier teatralnych przez naszą gazetę i portal przeprowadzane są za pośrednictwem kont e-mail zarejestrowanych w naszej oficjalnej domenie warszawska-kulturalna.pl

Prosimy o informację jeśli zarejestrujecie Państwo jakiekolwiek próby wyłudzania zaproszeń na organizowane przez Państwa wydarzenia.

Zaznaczamy, że e-mail warszawska.kulturalna@vp.pl nie należy do naszej gazety i cała korespondencja prowadzona z tego konta nie ma nic wspólnego z naszą działalnością.

Próbę podszywania się pod naszą redakcję zgłaszamy do odpowiednich organów ścigania. Państwa zaś prosimy o czujność, a w razie wątpliwości bezpośredni kontakt pod adres e-mail, bądź telefon podany na stronie warszawska-kulturalna.pl

Będziemy wdzięczni za przekazanie wiadomości w tej sprawie do osób odpowiedzialnych za obsługę PR, a także udostępnienie dalej.

Z poważaniem,

Redakcja gazety Warszawskiej Kulturalnej

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *