The 12 Tenors – koncert

The 12 Tenors to światowa grupa artystów, która wystąpi w międzynarodowym tournée. Wielkie muzyczne show odbędzie się 21 kwietnia na Torwarze.

Dwanaście wspaniałych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko cudownym show oraz jedynym w swoim rodzaju wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale głównie muzyki pop i rock. Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru. Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności. Przyjdź i poznaj The 12 Tenors na żywo podczas ich jubileuszowej trasy!

Zaprezentowany zostanie nowy repertuar, będzie też można zobaczymy nową scenografię przygotowaną z pasją i energią, jakiej oczekują fani. Podczas wydarzenia artyści wykonają aranżacje najbardziej znanych i najpiękniejszych arii operowych, ballad oraz współczesnych utworów, które są niezapomnianymi klasykami popu i rocka. Wokalistom towarzyszyć będą światowej klasy muzycy i piękna oprawa wizualna widowiska.

fot. Materiały organizatora

The 12 Tenors to dwanaście wyjątkowych głosów i artystycznych osobowości. Dwunastu przystojnych i czarujących mężczyzn, którzy wspólnie tworzą wyjątkowe, ponad dwugodzinne muzyczne show!

The 12 Tenors oprócz tego, że śpiewają ujmują swoimi popisami tanecznymi podczas koncertów na całym świecie – w Chinach, Japonii, Korei Południowej i w Europie! Podczas występu tenorzy wykonają największe przeboje m.in.: Michaela Jacksona, Beatlesów, Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Eltona Johna, Prince, Bon Jovi czy Robbie Williamsa.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *