Teatr na leżakach w Elektrowni Powiśle

Już w niedzielę, 28 czerwca o godz. 17:00 w Elektrowni Powiśle inauguracja cyklu TEATR NA LEŻAKACH, czyli autorskiego projektu Teatru Pijana Sypialnia. Wspólnie obejrzymy spektakl “Wodewil Warszawski”. Teatr, leżaki i lato – czy można chcieć więcej?

TEATR NA LEŻAKACH to autorski projekt Teatru Pijana Sypialnia, który zrewolucjonizował mapę letnich, miejskich atrakcji. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo widz ogląda z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. Przez ostatnie lata festiwalowa atmosfera TEATRU NA LEŻAKACH przyciągnęła dziesiątki tysięcy widzów w całym kraju!

“Wodewil Warszawski”: scenariusz spektaklu został skonstruowany w oparciu o komedię Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Do Warszawy, z zamiarem wydania córek za mąż, przybywa Barnaba Fafuła, ze swoją żoną Kunegundą. Już na dworcu grupa miejscowych cwaniaczków wykrada córki. Młodzieńcy chcą oczarować dziewczyny, pokazując im najpiękniejsze zakątki miasta.

fot. Materiały organizatora

Druga część widowiska to kabaret, który w krzywym zwierciadle przedstawia współczesny, wielkomiejski styl życia; gdzie celebryci prześcigają się w prezentowaniu swoich sposobów na realizowanie wyjątkowej i pełnej sukcesów kariery.

Spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki. Widowisko zachwyci nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów, po których pozostały już tylko piękne melodie i pożółkłe fotografie…

Czas trwania spektaklu 70 minut.

Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo:

  • zachowujemy bezpieczne odległości pomiędzy leżakami;
  • dezynfekujemy wszystkie leżaki;
  • przy wejściu zapewniamy płyny do dezynfekcji rąk;
  • prosimy o zasłanianie ust oraz nosa.

Wstęp wolny!

Źródło: http://pijana-sypialnia.pl

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *