Targi Młodej Pary

Z radością zapraszamy na kolejną edycję największego wydarzenia dla narzeczonych! Targi Młodej Pary odbędą się już 10 lutego w nowoczesnej hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Impreza każdorazowo gromadzi od 5 do 7 tysięcy zwiedzających. Liczba sprzedanych biletów już teraz przekroczyła 3 tysiące. Nic w tym dziwnego!

fot. materiały organizatora

Co Was czeka 10 lutego?

Targi Młodej Pary to targi ślubne, które łączą tradycję i nowoczesność. Nie wiecie, od czego zacząć swoje przygotowania? A może brakuje Wam jeszcze kilku drobiazgów? Ta impreza to wszystko, co możecie sobie wymarzyć na Waszym ślubie — w jednym miejscu. Suknie, garnitury, obrączki, fotografowie, domy weselne, zespoły, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A wszystko to w bardzo różnorodnej stylistyce! Na targach prezentuje się niemal 200 wystawców z branży weselnej, dzięki czemu każda Młoda Para znajdzie tam coś dla siebie.

Co wyróżnia Targi Młodej Pary?

 Na miejscu możecie liczyć na wiele konkurencyjnych ofert. Ze względu na to, że targi nie odbywają się na co dzień — właśnie tam czekają na Was największe rabaty i promocje przygotowane specjalnie dla zwiedzających. Narzeczeni mogą wziąć udział w pokazach mody, popisach barmańskich, posłuchać muzyki na żywo czy wypróbować się na parkiecie pod okiem instruktorów tańca. Wykłady i prelekcje rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem obrączek, weselnym menu czy ślubnym makijażem.

fot. materiały organizatora

Spotkaj się ze specjalistami i poczuj, jakie to proste!

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, ale i wiele radości. Spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin pomagają Młodym Parom rozwiewać wszelkie wątpliwości i podejmować najlepsze decyzje. To niepowtarzalna okazja do porównywania ofert, inspirowania się i odkrycia tych wyjątkowych osób, które uświetnią Wasz Wielki Dzień.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *