Taniec Zajęcia Gaga People w Muzeum Polin

Oglądaliście już niezwykły film „MR GAGA”, wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych festiwalach? To wspaniała opowieść o metodzie pozwalającej zrozumieć nam związek ciała i ruchu z naszymi emocjami. W te wakacje będzie można się jej nauczyć w Muzeum POLIN!


Warsztaty: 16 i 17 sierpnia w godz.12.00-13.00

GAGA to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać.

Zapraszamy na specjalne warsztaty GAGA w naszym Muzeum. Pod okiem Natalii Iwaniec, jedynej w Polsce certyfikowanej nauczycielki, będziemy odkrywać nasze ciało i emocje.

Warsztaty to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas. To pozwala inspirować się nim i spotykać się z innymi uczestnikami w podobnym punkcie pracy w ruchu.

Bilety w cenie 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy):
16/08: http://bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=57672
17/08: http://bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=57673

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *