Sztuka w Koronie wystawa Agaty Załęckiej

Teatr Druga Strefa zaprasza na pierwszą po pandemii wystawę w swojej “Galerii na piętrze” pod tytułem “Sztuka w koronie”. Autorką obrazów jest Agata Załęcka. Wszystkie prace prezentowane na wystawie powstały w okresie przymusowej izolacji związanej z ogłoszonym stanem epidemii.

Agata o swoim malarstwie:
Moje obrazy nawiązują do uczuć a malarstwo abstrakcyjne jest intuicyjne, organiczne i wychodzi prosto z mojej duszy. Dla mnie, jako artysty najważniejszy jest sam akt tworzenia, proces powstawania, który prowadzi do spełnienia.

fot. Materiały organizatora

Agata o sobie:
Jestem aktorką zawodową (państwowy dyplom Aktora Dramatu). Karierę rozpoczęłam jako nastolatka występując w musicalu “Metro” na deskach Teatru Buffo. Gram w filmach fabularnych (Rewers, Botoks, Służby Specjalne), serialach (Motyw, Na Sygnale, Na Wspólnej), przedstawieniach teatralnych (Teatr Capitol, Teatr Fabryka Marzeń, Fundacja Omeny Mensah), kabaretach (Kabaret Moralnego Niepokoju), a także użyczam swojego głosu w audiobookach, produkcjach dubbingowych i lektorskich. Śpiewam piosenkę aktorską. W wolnych chwilach realizuję kolejne pasje, którymi są malowanie obrazów oraz podróżowanie. Poznawanie ludzi, ich zwyczajów oraz odkrywanie nowych miejsc jest dla mnie ekstremalnie rozwijające. W podróżach bardzo pomaga mi znajomość języków – angielskiego, włoskiego oraz podstaw portugalskiego i rosyjskiego. Lubię adrenalinę. Z zamiłowaniem nurkuję (Dive Master, Deep Diver, Nitrox Diver), jeżdżę na nartach oraz skuterem. Dzięki pasji do motoryzacji zdobyłam kilka nagród w zawodach rajdowych dla aktorów. Uwielbiam wyzwania i moją pracę… jestem aktorką w podróży..


Otwarcie wystawy 9 czerwca 2020 godz. 18.00

Wystawa 9 – 30 czerwca 2020 
Bilety online 5,00 zł | Bilety w kasie teatru 5,00 zł

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *