Sylwester w Teatrze WARSawy. Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Rafał Rutkowski

Prawdziwa rewia muzyczna, taneczna i kabaretowa! W 20-lecie XXI w. wkroczymy swingiem, tangiem i fokstrotem, jak podczas największych bali sprzed 100 lat. W niezwykłej scenografii Teatru WARSawy, dawnego Kina Wars, Warszawska Orkiestra Sentymentalna przywoła czar przedwojennej Warszawy i porwie nas rewiowym klimatem lat 20. i 30 ub. wieku. Zespół ze współczesną wrażliwością z pasją odda piękno melodii tamtych czasów.

fot. Materiały organizatora, projekt Katarzyna Czapska

Jedyne takie sylwestrowe variétés zapewni też uwielbiany Rafał Rutkowski. Błyskotliwy komik, gwiazda stand-upu wystąpi z wyjątkowym szalonym one-man rewia show, zderzając się nawet z kabaretową poetyką Starszych Panów.

Duet Luz Brothers stworzony przez dj-ów Harpera i Green Jesusa porwą nas najbardziej eklektycznymi i tanecznymi setami w klimatach swingowo-twistowo-rock’n’rollowych z najwyższej półki.

Wejściówki:

89 zł (I pula) I 99 zł (II pula)
(w cenie wejściówki welcome drink oraz lampka wina musującego o północy)

Zaproszenia z rezerwacją stolika:
199 zł (opcja I ) i 249 zł (opcja II)

Dla każdej osoby posiadającej rezerwację stolika w cenie przekąskowy open bar przygotowany przez Tomasza Zarembę, karafka wina (0,375) lub dwa koktajle, napoje bezalkoholowe, woda, herbata i kawa oraz o północy – wino musujące (w opcji II – szampan). Stoliki dla od 2 do 12 osób.

Rezerwacje: sylwesterwteatrzewarsawy@gmail.com

Lub w kasie Teatru WARSawy pod numerem tel. 22 468 00 99 (czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 14.00-19.00)

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *