Subtelne poruszenie umysłu

W sobotę, 18 lipca w Galerii Sztuki Współczesnej 101 Projekt przy ul. Pięknej 62/64  odbędzie się wernisaż wystawy Mariusza Drabarka “SUBTELNE PORUSZENIE UMYSŁU”.

Wystawa potrwa do 25 lipca.


SUBTELNE PORUSZENIE UMYSŁU – tematem przewodnim prezentowanego cyklu jest wrażliwość człowieka – kształtujące go osobowość i charakter. W tym zgiełku, który na co dzień nas otacza czasami znajdujemy wytchnienie. Momentem tym właśnie nazywam subtelne poruszenie umysłu” - miłość, tęsknotę, umiłowanie piękna, wspomnienia. Obrazy są swoistymi stop-klatkami, przywołaniem przeżyć z dzieciństwa. Proste, prawdziwe, bez narzuconych schematów, niczym nieograniczone. 

Mariusz Drabarek  (ur. 1979 r.) - w 2002 roku pobierał lekcje w pracowni Pawła Wolańskiego. Od 2006 roku jest członkiem organizacji Bow Arts w Londynie. Uczestniczy w warsztatach, wystawach i konkursach. Zajmuje się głównie malarstwem, używając techniki mieszanej. Tworzy sztukę figuratywno-abstarkcyjną, inspirując się sztuką współczesną, ale czerpie również ze sztuki naiwnej i prymitywnej.  18 lipca, godz. 19:00,

Galeria Sztuki Współczesnej 101 Projekt,

Warszawa, ul. Piękna 62/64

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *