SmartWeb

Nasze doświadczenie w promocji, komunikacji i tworzeniu nowych projektów internetowych przekłujemy na Twój sukces!

Dzisiejszy świat bez Internetu nie żyje. Dlatego tak ważnym jest, aby Twoja wizytówka w sieci przyciągała, była funkcjonalna i nowoczesna. Najnowsze trendy wskazują, że nawet ponad połowa wejść na stronę internetową firmy, która nie spełnia najwyższych standardów kończy się utratą klienta!

Z drugiej strony, dzięki istnieniu w sieci możesz ograniczyć znacznie koszty reklamy i promocji, a nawet codziennej obsługi klienta (poprzez automatyzację procesów).

Efektywna strona internetowa to klucz do sukcesu, który pomoże Ci zwielokrotnić przychody. Sprawny fanpage na facebooku, to absolutna konieczność w relacji  klientami!

Co oferujemy?

  • Tworzenie stron internetowych (od prostych, aż po bardzo skomplikowane – jednak na każdą kieszeń). Wygląd, funkcjonalność oraz koszty ustalamy indywidualnie.
  • Optymalizacja treści na istniejącej stronie oraz tworzenie nowych treści. To co i w jaki sposób napisane masz na stronie, znacząco wpływa nie tylko na pozycjonowanie w wyszukiwarce, ale przede wszystkim wzbudza zaufanie Twoich klientów.
  • Profesjonalna komunikacja na facebooku – poprowadzimy Twój fanpage  tak, abyś miał ciągły kontakt z klientami i wzbudzał ich zaciekawienie i zadowolenie.

Jeśli chcesz coś zmienić w dotychczasowym wizerunku Twojej firmy w internecie, to skontaktuj się z nami!

Ustalimy szczegóły i opowiemy, jak możemy pomóc. Napisz lub zadzwoń – to nic nie kosztuje!

tel. 690 090 676

e-mail: smartweb@warszawska-kulturalna.pl