Roast Michała Wiśniewskiego

Za nami roast Michała Wiśniewskiego. Roast, czyli bezwstydne wyśmiewanie i kpienie z wad i życia celebryty, bądź innego zaproszonego gościa. To wszystko na V urodziny Stand-up Polska.

pac4mgnu1lvginu-1-678x295

Sama idea tego typu rozrywki przyszła do nas z USA, podobnie zaś jak sam Stand-up, którego Roast jest częścią. Formuła polega na zaproszeniu znanej osoby, która często budzi sprzeczne emocje (w tej roli Michał Wiśniewski), a także gości – komików i znajomych głównego bohatera. Wszystko po to, aby bezwstydnie wyśmiać wady celebryty, a jednocześnie rozbawić gości do rozpuku.

Oddajmy, że trzeba mieć nie lada poczucie humoru i dystans do siebie, aby wziąć udział w takim formacie rozrywki. Wiśniewski popisał się nie tylko dystansem do własnej osoby, ale na koniec odpłacił się pięknym za nadobne wszystkim wyśmiewającym go gościom.

Wśród roastujących byli: Maciek Adamczyk, Sebastian Rejent, Bartek Zalewski, Patryk Czebańczuk, Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk, a także w roli gości specjalnych Kajetan Kajetanowicz i Norbi.

Każdy z nich zafundował widzom niezłą dawkę humoru, opowiadając historie o swoich współ-roastujących, a także o Wiśniewskim. Nieoczekiwanie drugim „bohaterem” wieczoru stał się Norbi, któremu oberwało się za całokształt twórczości i chałturę, której się podejmuje.

Cały format sprawił, że widownia teatru Roma (gdyż tam odbył się roast) zaśmiewała się przez ponad 2 godziny.

Jeśli lubicie dużą dawkę humoru, oraz macie dystans do siebie oraz do ostrych żartów polecamy Wam kolejne wydarzenia organizowane przez Stand-up Polska.

Więcej informacji znajdziecie na http://standuppolska.pl/

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *