Randka Walentynkowa w Dobrym Miejscu

14 lutego (wtorek, walentynki) A.D. 2017
Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa

godz. 18:30, film – rewelacyjne pełne humoru seminarium – wej. B, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki
Bilet filmowy: 15 zł / osoba, 30 zł /para

godz. 20:00 randka – poczęstunek na słodko przy osobnych stolikach z muzyką graną na żywo – wej. A jadalnia sala czerwona
bilet filmowy + randka: 80 zł / para
bilet randkowy bez filmu: 60 zł / para

bilety w sprzedaży internetowej na „Chrześcijańskie Granie”  oraz stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu Chrześcijańskie Granie oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia. Ilość biletów na randkę z muzyką na żywo ograniczona!
Dobre Miejsce zaprasza małżonków oraz pary na wspaniałą walentynkową randkę.

Rozpoczniemy od pokazu rewelacyjnego seminarium – Części 1 z cyklu „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”. Mark Gungor w pełen humoru sposób ukaże szereg różnic między kobietami i mężczyznami w ich patrzeniu na świat i funkcjonowaniu, podzieli się doświadczeniem swoich 30 lat małżeństwa, opowie masę anegdot.  Zapraszamy do wspólnego wysłuchania opowieści o mózgu mężczyzny i kobiety. Z tego filmu nikt nie wyjdzie znudzony!
W drugiej części, zapraszamy na kawę, herbatę i słodki poczęstunek w eleganckiej „sali czerwonej” jadalni Dobrego Miejsca. Każda para otrzyma swój osobny stolik, przy którym będzie można swobodnie porozmawiać (po obejrzeniu filmu będzie o czym mówić). Na żywo zagra duet wokalno gitarowy! Wystąpią Paulina Przychodzień-Witek i Łukasz Kłeczek.
Będą z nami goście specjalni – małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek, która od lat wprowadza pionierskie warsztatowe programy rozwoju relacji małżeńskich oraz przygotowania do małżeństwa.

DOBRE MIEJSCE wej. B; Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, wej. A jadalnia – sala czerwona.

Artykuł na stronie Dobrego Miejsca: http://dobremiejsce.org/randka-walentynkowa-w-dobrym-miejscu/
Wydarzenie na naszym kanale facebookowym: https://www.facebook.com/events/308745852856939/

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *