Przygoda ze Smokiem Maciusiem

Smok Maciuś uwielbia się śmiać, wisieć na trzepaku, grać w klasy oraz słuchać bajek. W ramach akcji „Czytanie na kolanie” bohater razem z aktorką, Anetą Zając, zaprasza dzieci do swojego smoczego świata. 1 lipca w warszawskim Empiku w Plac Unii City Shopping odbędzie się spotkanie, na którym oprócz czytania książek o przygodach Maciusia na milusińskich czeka mnóstwo atrakcji.

W książkach Smok Maciuś przeżywa niesamowite przygody, poznaje różne strony życia i uczy się co w życiu jest najważniejsze. Tym razem do zabawy zaprasza najmłodszych czytelników. Czytanie czterech książeczek o Maciusiu będzie przeplatane z zabawami z głównym bohaterem powieści, a także budowaniem wieży czy grą w klasy. Akcja „Czytanie na kolanie”, której ambasadorką jest Aneta Zając, ma na celu zachęcenie rodziców do czytania dzieciom co najmniej 15 minut dziennie oraz edukowanie ich, jak w mądry i przyjazny sposób korzystać z najnowszych technologii.

„Smok Maciuś” – seria książek dziecięcych autorstwa Anny Willman oraz Aleksandry Michalskiej-Szwagierczak o przygodach tytułowego bohatera, który uczy się zasad panujących w społeczeństwie, poznaje różne strony życia i odkrywa sekrety własnej rodziny.

1 lipca, godz. 11:00-15:00
Empik Plac Unii, Warszawa,
ul. Puławska 2

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *