Pierwsze urodziny Smoszewskiego Festiwalu Kultury

Smoszewski Festiwal Kultury od roku zaprasza pod swoje strzechy wykonawców, zespoły, wystawia spektakle, które uświetniają sobotnie wieczory w Smoszewie. 8 października podczas kolejnej edycji będziemy świętować pierwsze urodziny. Wystąpią YgorPrzebindowski oraz Teddy Jr.

 
Od roku w malutkiej wiosce Smoszewo w okolicy Modlina mają miejsce niezwykłe wydarzenia artystyczno – kulturalne. W każdą co drugą sobotę miesiąca występują zarówno bardzo znani jak i mniej popularni artyści z Polski i z zagranicy. Do tej pory wystąpili m.in. Anna Ozner, finalistka konkursu „The Voice of Poland”, Paweł Czekalski z utworami ze swojej najnowszej płyty „Na przeczekanie”,  Kirył Keduk, zwycięzca ponad 15 międzynarodowych konkursów pianistycznych, MoriahWoods kompozytorka i multi-instrumentalistka z USA i wielu innych.Dwukrotnie wystąpił Teatr ME/ST z Warszawy a w czerwcu zagości Teatr „Studio K” z Krynicy-Zdrój.1-urodziny-cover-photo-szare-tlo

 
Urodzinową edycję Festiwalu uświetnią dwa występy muzyczne. Jako pierwszy wystąpi Teddy Jr. świetny holenderski songwriter, który w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty.

 
Już po raz drugi w Smoszewie wystąpi YgorPrzebindowski i zaprezentuje swoją płytę „Powidoki Powstania Warszawskiego. To płyta z muzyką do “nienakręconego filmu”, pamiętnik o Powstaniu Warszawskim, wyrwane kartki z kalendarza.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *