Nowa komedia w Teatrze Rampa

„Miłość jako jednostka chorobowa” to tytuł najnowszej premiery Teatru Rampa.

Miłość niejedno ma imię, a z pewnością wiele twarzy. Podobno atakuje przez oczy, mąci umysł, rani serce i nierzadko wychodzi bokiem. Brzmi jak choroba, dlatego też często potrzebuje lekarza i przestrzeni, aby zostać uleczoną, odnowioną a czasami,… aby zostać z niej wyleczonym.

I tak trafiamy do gabinetu Psychoterapii dla Małżeństw i Par razem z bohaterami naszej najnowszej komedii pt.”Miłość jako jednostka chorobowa”. Intrygującą plejadę pacjentów przyjmuje tu dr Anna – sceptyczna wobec sensu ratowania związków i zalecająca wszystkim rozwody. Jej Asystentka uporczywie wierząca w idealną miłość, postanawia udowodnić sobie i szefowej, że przez tydzień odnajdzie swoją drugą połówkę. Tymczasem wystarczył 1 dzień, aby miłość i szaleństwo nieznajomego mężczyzny przewróciło życie cynicznej Terapeutki do góry nogami. Zabawne dialogi, kontrastowe postacie i nieco irracjonalny humor sytuacyjny gwarantują doskonałą zabawę.

fot. Materiały organizatora

Wisienką na torcie są wykonywane przez bohaterów spektaklu znane przeboje współczesnej polskiej piosenki. Usłyszymy zatem takie ponadczasowe przeboje jak: „Wyszłam za mąż zaraz wracam”, „Gdzie Ci mężczyźni…”, „Lepszy model”, „Babę zesłał Bóg”, „Nie wierz nigdy kobiecie”, „Byłaś serca biciem”,  „Kiedyś cię znajdę” i wiele innych. Zaskakujące, jak te piosenki pomimo swojego słusznego wieku, idealnie pasują do współczesnych historii i rozterek nie tylko małżeńskich. Zapraszamy do Teatru Rampa na niezwykle skuteczną terapię śmiechem i znanymi lubianymi piosenkami.

scenariusz– Dorota Wójtowicz
reżyseria  – Grzegorz Mrówczyński
scenografia i kostiumy – Jerzy Rudzki
choreografia – Tomasz Tworkowski
kierownictwo muzyczne – Marek Lipski
asystent reżysera  – Maciej Gąsiorek
konsultacje wokalne – Miruna M. Chypś

OBSADA:
Brygida Turowska – Terapeutka
Dominika Łakomska – Kobieta, Żona, Julia
Andrzej Niemirski – Mężczyzna, Mąż, Zamachowiec
Agnieszka Fajlhauer – Asystentka Terapeutki
Maciej Gąsiorek – Lekarz
Robert Kowalski – Policjant

Spektakle grane 26, 27, 28 lutego.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *