Najlepsi łyżwiarze świata zatańczą na lodzie do muzyki Chopina

27 lutego w Warszawie, podczas finału Zimowego Narodowego, wystąpią topowi międzynarodowi łyżwiarze w rewii „Kings On Ice. Tribute to Chopin”. Na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Jewgienija Pluszczenkę, Stephana Lambiela i Adelinę Sotnikovą. Gwiazdy zaprezentują się w dwóch zupełnie nowych programach, dowolnym i do muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

„Kings On Ice” już od 7 lat zdobywa uznanie gości na całym świecie. To spektakularna rewia, która przyciąga tłumy. W ubiegłym roku gościła ona po raz pierwszy w Polsce. Show na żywo obejrzała rekordowa liczba widzów, ponad 19 tysięcy! W tym roku czołówka światowego łyżwiarstwa ponownie wystąpi w Warszawie z rewią „Kings On Ice. Tribute to Chopin”.

Już 27 lutego, na PGE Narodowym w Warszawie, gwiazdy zaprezentują dwa zupełnie nowe programy, które z pewnością zaskoczą widzów! Program dowolny to niesamowity popis kunsztu łyżwiarskiego, artystycznego i akrobatycznego. Z kolei druga część, do muzyki Fryderyka Chopina, to niepowtarzalne połączenie klasycznego łyżwiarstwa na światowym poziomie do wyjątkowej muzyki największego polskiego kompozytora w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

IMG_0965

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *