Moc atrakcji na Górce Szczęśliwickiej

Już w sobotę, 19 grudnia, na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice” trzecia odsłona imprezy „Ski Warsaw Camp”. Na chętnych czekają szkolenia, pokazy oraz stoiska firm narciarskich. Do końca grudnia na stoku można korzystać także z promocyjnych cen karnetów zjazdowych.

Ski Warsaw Camp

Podczas imprezy odbywającej się pod hasłem „Pokochaj Warszawę zimą” darmowych lekcji udzielać będą instruktorzy z Narciarskiego Klubu Sportowego RASC. Wypożyczalnia Osicki działająca na terenie stoku przy ul. Drawskiej 22 udostępni darmowo sprzęt do jazdy.

W trakcie wydarzenia, w godz. 11.00-17.00 przygotowano również inne atrakcje zachęcające do zimowej aktywności. Odbędą się tam m.in. zajęcia pod okiem trenera personalnego – ćwiczenia ogólnorozwojowe przygotowujące do sezonu. Będzie można skorzystać również z porad ekspertów od żywienia.

Dla najmłodszych przygotowano warsztaty i konkursy m.in. na najładniejszą kartę i ozdobę świąteczną. Będzie również malowanie buziek.

Atrakcją będą także stosika, na których prezentowane będą najnowsze kolekcje nart i odzieży narciarskiej. Wszyscy chętni będą mogli zasięgnąć fachowej porady jak dobrać narty, buty i strój. Przygotowano również loterie z nagrodami.

Promocja na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”

Do końca grudnia na warszawiaków czeka wyjątkowa oferta. Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-17.00 można zakupić specjalny karnet zjazdowy w promocyjnej cenie – 8 zł za 1 godz. Sprzedaż biletów promocyjnych prowadzona jest do godz. 16.00.  Bilet ważny jest wyłącznie w dniu zakupu. Akcja promocyjna dostępna jest bez graniczeń wiekowych, Ośrodek szczególnie zaprasza seniorów.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *