Mistrz horroru w Warszawie

Już 30 września w salonie Empik Junior będzie niepowtarzalna okazja na spotkanie z legendarnym brytyjskim autorem – Grahamem Mastertonem. Pisarz wydał właśnie po polsku „Siostry Krwi”, piąty tom cyklu o losach policyjnej śledczej Katie Maguire. Tym razem fabuła powieści skupia się na seryjnym mordercy, który za cel obiera sobie zakonnice.

warszawajunior_20160930_masterton_fb

Graham Masterton, niekwestionowany mistrz horroru, powraca z piątym tomem cyklu o Katie Maguire – „Siostry Krwi” (Wydawnictwo Albatros). Pełna zwrotów akcji powieść nie oszczędza nikogo, włącznie z główną bohaterką, na którą czyha seryjny morderca. Już 30 września w salonie Empik Junior będzie niepowtarzalna okazja na spotkanie z legendarnym brytyjskim autorem. 
„Siostry Krwi” to piąty tom cyklu o losach policyjnej śledczej Katie Maguire. Tym razem fabuła skupia się na seryjnym mordercy, który za cel obiera sobie zakonnice. Pozornie niewinne ofiary nie zostały wytypowane przypadkowo. Jaką tajemnicę sprzed pięćdziesięciu lat ukrywają siostry i czy ma to związek z makabrycznymi zbrodniami? Tego będzie musiała dowiedzieć się Katie Maguire, zanim sama stanie się obiektem zainteresowania zabójcy. Gdy młoda detektyw poczuje oddech mordercy na plecach, będzie musiała użyć wyrafinowanych detektywistycznych metod, żeby przechytrzyć oprawcę.

Graham Masterton, autor wielokrotnie nagradzanych horrorów, zaliczany jest do mistrzów gatunku, a czytelnicy i media wymieniają jego nazwisko jednym tchem obok Stephena Kinga. Urodził się w Edynburgu 16 stycznia 1946 roku. Początkowo pisał poradniki seksuologiczne, jednym z nich była „Magia seksu”. Zadebiutował książką „Manitou”, na podstawie której po dwóch latach nakręcono film o tym samym tytule. Od tego czasu napisał ponad 40 książek, które regularnie gościły na lista bestsellerów na całym świecie.

Na pełnoletnich uczestników spotkania czeka dodatkowa atrakcja – możliwość wzięcia udziału w losowaniu wyjątkowej nagrody, którą będzie odwiedzenie domu strachów Horror House II z samym Grahamem Mastertonem.

30 września, godz. 18:00
Empik Junior
Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *