MIŁOŚĆ W SAYBROOK

21 maja 2016 r. Woody Allen powraca na scenę Teatru 6.piętro z jedną ze swoich najbardziej niezwykłych komedii. MIŁOŚĆ W SAYBROOK – jest wyjątkową zabawą różnymi gatunkami teatru, której głębszym celem jest opowieść o złożonej prawdzie ludzkich uczuć. MIŁOŚĆ W SAYBROOK (tytuł oryginału OLD SAYBROOK 2003 r.) dopełnia tryptyk MIŁOŚĆ, ZDRADA I PRZEBACZENIE WEDŁUG WOODY ALLENA pomyślany przez Eugeniusza Korina dla Teatru 6.piętro.

Wraz z poprzednimi częściami (ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM oraz CENTRAL PARK WEST), tworzy prześmiewczą, ale nie pozbawioną ciepła, a czasem także wzruszenia, opowieść o naszym zagubieniu we współczesnym rozpędzonym świecie i naszej niezmiennej potrzebie ciepła i bliskości drugiego człowieka.

MIŁOŚĆ W SAYBROOK jest prapremierą tej sztuki na polskich i europejskich scenach. Opowiadając o miłosnych problemach trzech małżeńskich par, Woody Allen z właściwą sobie błyskotliwością miesza różne gatunki, włączając komedię, absurdalną groteskę oraz kryminał, a robi to, żeby wydobyć z teatralnej fikcji trochę prawdy o naszych tęsknotach i niespełnieniach.

W spektaklu wezmą udział: Sonia Bohosiewicz, Anna Cieślak // Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Andrzej Poniedzielski i Wiktor Zborowski.

Zaskakujący finał allenowskiej trylogii już 21 maja w Teatrze 6.piętro!

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *