Mapy CITY4YOU

Mapy CITY4YOU to projekt redakcji gazety Warszawskiej Kulturalnej, dzięki któremu chcemy trafić do odwiedzających nas turystów polskich i zagranicznych.icon-map-b6fa998cfa44023dfa22ef5c1c57e894

Naszym celem jest propagowanie ciekawych miejsc kultury, rozrywki, usług dla dzieci, czy gastronomi. Dzięki temu przedsięwzięciu promujemy lokalną kulturę oraz pomysłowość i przedsiębiorczość.

Każde miasto ma miejsca, które warto odwiedzić, a jednak nie wszyscy o nich wiedzą. Ile razy byliśmy w obcym miejscu i poruszaliśmy się wyłącznie po utartych szlakach? Chcemy to zmienić. Dlatego też wydajemy mapy CITY4YOU.

Są to darmowe przewodniki dostępne w trzech dużych aglomeracjach:

  • Warszawie
  • Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia)
  • Krakowie

Netherlands-G-Tourist Guide to HollandTuryści mogą je znaleźć w punktach na terenie całego miasta (hotele, pensjonaty, informacje turystyczne). Oczywiście są one darmowe, a ich nakład to aż 30 tys. egzemplarzy.

Każde z miast otrzymuje spersonalizowaną, składaną mapę. Po jednej stronie znajduje się plan miasta, zaś po drugiej znajdziecie wybór ciekawych miejsc, wyróżnionych kategoriami. Mapy wydawane przez nas są dwujęzyczne (język polski i angielski), dzięki czemu trafiamy do szerokiej rzeszy odbiorców.

CITY4YOU to także doskonały pomysł na promocję dla lokalnych przedsiębiorców, muzeów, instytucji kultury, sztuki czy gastronomii.

Mamy nadzieję, że nasz projekt przyczyni się do promowania lokalnych atrakcji.

Kolejna edycja map ukaże się z początkiem lipca 2017.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: mapy@warszawska-kulturalna.pl