Koncert “Poza świat(ł)em” Teatru RAMPA

W ramach Dnia Teatru Publicznego 2020 Teatr Rampa zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne pt. “Poza świat(ł)em” z udziałem artystów Sceny Muzycznej. Będzie to nagranie koncertu z najpiękniejszymi przebojami z repertuaru światowego teatru muzycznego w anturażu pustej, surowej Dużej Sceny Teatru Rampa – takiej jaką jest w tym czasie.

W koncercie wystąpią Dorota Osińska – wybitna wokalistka, która ma na koncie 5 solowych płyt i wiele ról teatralnych oraz Jakub Wocial – aktor musicalowy i reżyser, zdobywca tytułu Najlepszy Wokalisty Musicalowy 2018 w konkursie Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury.
W ich wykonaniu zabrzmią między innymi tak wspaniałe utwory jak: “Daj mu żyć”, “Falling Slowly”, “Calling You”, “Over The Rainbow” czy “Never Enough”. Artystom towarzyszyć będą muzycy: Paweł Stankiewicz, Kornel Jasiński, Piotr Maślanka.

fot. Materiały organizatora

Pragniemy, aby to wydarzenie przypomniało, co jest  siłą przekazu musicalowych przebojów oraz aby Nasi Widzowie zatęsknili za Teatrem Rampa – takim który znają i kochają.

Udostępnienie nagrania 22 maja godz. 21.00 ”  tylko na fb Teatru RAMPA https://www.facebook.com/TeatrRampa/

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *