Klub Porzuconych Narzeczonych – Joanna Nowak

Kamila – dziennikarka pisma „Życie na Obcasach” – otrzymuje od przełożonego ostatnią szansę. Jeśli nie napisze przełomowego artykułu, zostanie zwolniona z pracy. Zdesperowana, podsłuchuje w kawiarni rozmowy trzech pań i decyduje się wykorzystać ich opowieści dla ratowania posady. Podstępem udaje się jej zdobyć zaufanie porzuconych narzeczonych, żeby wyciągnąć od nich prywatne historie.

Materiały organizatora

FRAGMENT:

Przypomnijcie sobie najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Część pań uśmiechnie się z rozrzewnieniem, wspominając swój ślub. Kościół wypełniony elegancko ubranymi gośćmi. Zapłakana matka i wzruszony ojciec, którzy oddają córkę obcemu mężczyźnie. Jeszcze nie do końca mu ufają, ale mają nadzieję, że przysięga małżeńska nie jest dla niego jedynie pustą frazą. Piękna suknia, której wybór z pewnością spędzał sen z powiek. I wreszcie ten wyczekiwany od dawna moment, kiedy dwoje zakochanych składa przysięgę bycia ze sobą aż do śmierci.

Coś cudownego, prawda? Te modlitwy o ładną pogodę, o to, żeby zespół nie zagrał fałszywej nuty podczas pierwszego tańca Młodej Pary, a jedzenie okazało się smaczne i syte. O to, żeby zaproszeni na wesele dobrze się bawili, nie upijając jednocześnie do nieprzytomności, no i żeby nie pojawił się legendarny wujek, obtańcowujący wszystkie młode panny.

Wszystkie spełnione mężatki, sięgnijcie teraz, proszę, do niewyczerpanych pokładów wyobraźni i pomyślcie, że te wspaniałe wydarzenia nigdy nie miały miejsca. To nie do wy-obrażenia, prawda?

Niestety, nie każda bajka kończy się wiele obiecującym „żyli długo i szczęśliwie”. Są wokół nas kobiety, które swe marzenia zakończyły jeszcze przed ołtarzem tuż po tym, gdy narzeczony oświadczył, że nie chce popełnić błędu i wiązać się z nimi na dobre i na złe.

Jak pozbierać się po takim ciosie? Jak znów zacząć żyć?

Bohaterki nowego cyklu „Klub Porzuconych Narzeczonych” odpowiedzą na te i inne pytania oraz przekonają nieprzekonanych, że świat nie kończy się na odrzuceniu przez mężczyznę. Trzy urocze, młode kobiety, po wyleczeniu złamanych serc, znów pragną zdobywać świat i nie cofną się przed niczym, żeby postawić na swoim. Na wysokich obcasach i z dumnie podniesioną głową udowodnią, że nie tylko ślubna obrączka daje spełnienie.

Wyczekujcie nowej serii felietonów Waszej ulubienicy, autorki uwielbianych w całym kraju reportaży o nastoletnich geniuszach z wrodzoną nieśmiałością.

Miss Perfekcja

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *