HERON LIVE HOTEL – Tutaj żyje się naprawdę

Kiedy przychodzimy na świat, mamy w sobie naturalną umiejętność poznawania wszystkimi zmysłami. Widzimy zapachy, czujemy muzykę, dotykamy smaków – z czasem konkretne zmysły zostają przypisane właściwym obszarom, a doświadczenia bledną.

Heron Live Hotel budzi tamten zapomniany świat i wyciąga spod pierzyny zaspane zmysły. Tutaj życie nabiera smaku, kolory odzyskują barwy, a dźwięki nadają znaczenie. Tutaj wszystko zaczyna się od nowa. Tutaj żyje się naprawdę.

Heron Live Hotel

Hotel

Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego.

Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta hotelu – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny– inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Z nami „nowe” staje się przyjemną codziennością.

Heron Live Hotel

„Heron” to nie tylko spełniający pięciogwiazdkowe standardy hotel, ale styl życia, według którego to, co robisz, naprawdę ma znaczenie. Jeśli patrzysz – zobaczysz więcej. Jeśli próbujesz nowych smaków – nie zawiedziesz się. Jeśli dotykasz – poczujesz, że żyjesz. Jeśli słuchasz – zanurzysz się w dźwiękach. Wszystko za sprawą starannie przemyślanej filozofii LIVE, dla której najważniejsze są Twoje zmysły.

Heron Live Hotel

Symbioza zmysłowych doświadczeń w Heron Live Hotel to prawdziwy detoks dla zestresowanych i zupełnie nowa jakość życia.

Zobacz, zasmakuj, dotknij, posłuchaj – NAPRAWDĘ.

Heron Live Hotel *****
Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. +48 18 88 88 500
e-mail: recepcja@heron-hotel.com
www.heron-hotel.com

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *