Etiudy taneczne „Up to Stage”

1526471_10152119297848236_1959317411_nJuż 17 maja w Teatrze IMKA odbędzie się 9. edycja wyjątkowego tanecznego widowiska – Up to Stage. To uczta dla wszystkich miłośników tańca estradowego, który na wielkiej scenie w świetle reflektorów zaprezentują tancerze Egurrola Dance Studio. Tematem, który połączy wszystkie występy, będą ZMYSŁY – nieodzowny element naszego życia, pozwalający poznawać otaczający świat.
„Taniec jazzowy, broadway jazz, modern i contemporary to tańce, które od zawsze kojarzone są z teatrem muzycznym. I choć przygotowanie tancerza do takiego spektaklu wymaga doskonale wyćwiczonego ciała, trzeba pamiętać też o emocjach, które drzemią w nim, gdy staje na scenie.” – mówi Agustin Egurrola – choreograf, właściciel szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Niezwykłe emocje, wielka scena, światła reflektorów i pełna widownia – to wszystko daje tancerzom niepowtarzalną energię i motywację do dalszych treningów.” – kontynuuje.

Uczestnicy od kilku miesięcy przygotowywali się do występów pod czujnym okiem najlepszych choreografów: Anety Bułki, Marty Czyż, Katarzyny Mieczkowskiej, Alicji Szymczak i Pawła Michno. Są wśród nich finaliści programów telewizyjnych, absolwenci zagranicznych szkół tanecznych, a także trenerzy zespołów, które mają na swoim koncie tytuły Mistrzów Świata i Europy. Prezentacje konkursowe oceniać będą: Karolina Kroczak, Wojciech Warszawski i Maksim Wojtiul, a przewodniczącym jury będzie Agustin Egurrola. Poza rywalizacją konkursową na scenie w emocjonujących pokazach zaprezentują się soliści i duety, a premierę będzie miał spektakl Anety Bułki – „Na dnie powietrza”, opowiadający o ograniczeniach cywilizacji i wolności, o której marzy każdy człowiek.

10403456_10152453746613236_1132393850955953876_n

Tego dnia w Teatrze IMKA odbędzie się także Dziecięcia Gala Baletowa, w czasie której na scenie zaprezentują się najmłodsi tancerze Egurrola Dance Studio, tańcząc do muzyki znanej z najpiękniejszych baśni.

Zapraszamy już 17 maja do Teatru IMKA, ul. M. Konopnickiej 6

16:00 – Dziecięca Gala Baletowa

18:30 –  Up To Stage

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w teatrze na godzinę przed spektaklem.

Więcej informacji na www.egurrola.com

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *