Dzień Dziecka w Nowym Teatrze

4 czerwca przestrzeń przed Nowym Teatrem po raz kolejny zamieni się w wielki plac zabaw. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, rodziców i każdego, kto nie chce dorosnąć na plenerowy koncert znanego i lubianego Jerza Igora!
Jerz Igor to duet piszący i wykonujący piosenki dla dzieci w każdym wieku. Tworzą go Jerzy Rogiewicz i Igor Nikiforow, multiinstrumentaliści znani z licznych zespołów, które gdybyśmy mieli wymienić, to trwałoby stanowczo zbyt długo.
Teksty do ich piosenek napisali: Natalia Fiedorczuk, Joanna Halszka Sokołowska, Antonina Stasiuk, Grzegorz Uzdański, Kamil Gamza, Katarzyna Wojnar. A za zapierającą dech stronę graficzną ich płyt odpowiada duet Agata Dudek/Małgorzata Nowak.
Na żywo Jerza Igora wspomaga kilkuosobowy zespół, złożony z najlepszych i najsympatyczniejszych muzyków kraju i zagranicy. Podczas koncertu będzie można rozmawiać i biegać.
Skład zespołu: Jerzy Rogiewicz, Igor Nikiforow, Karolina Rec, Jakub Czubak, Tomasz Duda, Tomasz Dworakowski, Maurycy Idzikowski
Początek koncertu: 14:00
Czas trwania: 60 min
WSTĘP WOLNY

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:
11:00 oraz 12:30 – Elementarz reż. Michał Zadara (Świetlica Nowego Teatru)
10:00-12:30 – jedz, pij i lep – Bufet Śniadaniowy połączony z warsztatami z ceramiki, które prowadzi Patrycja z pracowni artystycznej Alchemicus (Kawiarnia Wars i Sawa)
13:00-14:00 – Czułe Czytanki (księgarnia Czuły Barbarzyńca)
15:00-17:00 – stare, dobre gry i zabawy podwórkowe! Wyścigi kapsli, klasy, komórki do wynajęcia, szczur i inne klasyki odświeży dla Was Sowaliska! A do tego trochę magii czyli wielkie bańki mydlane!
Przez cały dzień w menu będzie królowało dzieciństwo! Lody od Jednorożca i Furoszronu, świeża lemoniada z Fresh Bike, a dla starszych kawa z Bike Cafe! Wars i Sawa będą serwować między innymi pomidorową z ryżem i kluski z truskawkami!

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *