Dwa seanse w ramach wrześniowego Kina Kobiet w Heliosie!

Sieć kin Helios zaprasza na kolejne filmowe spotkania wyłącznie w kobiecym gronie. Już 16 września fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć „Pojedynek na głosy”, a tydzień później (23 września) na ekranach zagoszczą „Małe szczęścia”. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

„Pojedynek na głosy” (seans 16 września) to pełna humoru, dobrej energii i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Na te pokazy Helios zaprasza wszystkie Panie w… wojskowych strojach. Niechaj moro zagości w sali kinowej!

fot. Materiały organizatora

W środę 23 września, na wszystkie Panie czekać będą „Małe szczęścia” – opowieść o prawdziwej przyjaźni oraz poszukiwaniu tych krótkich chwil, które często mogą dać ogromny zastrzyk pozytywnej energii na całe życie. Motywem przewodnim tych seansów będzie jesień – zatem wszystkie królowe jesieni z liśćmi we włosach i strojach w odcieniach brązu będą mile widziane!

Kino Kobiet to połączenie wyjątkowych pokazów specjalnych, świetnej zabawy, chwili wytchnienia i mnogości atrakcji tylko dla Pań. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, Helios zachęca do wcześniejszego zakupu biletów i oszczędzania!  Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *