„Dramatyczny od kulis”

Czy będąc na Scenie im. G. Holoubka zwróciliście uwagę na ogromny żyrandol nad Waszymi głowami? Zapewne trudno go nie zauważyć, ale jeszcze trudniej wyobrazić sobie, że można do niego wejść. Jesteście ciekawi jak wygląda od środka? A może interesuje Was bardziej to, gdzie aktor spędza ostatnią godzinę przed spektaklem? Nowy cykl Teatru Dramatycznego „Dramatyczny od kulis” odsłoni przed Wami wiele teatralnych zakamarków!

Zobaczycie jakie elementy za kulisami sprawiają, że na scenie dzieje się magia, choć ich nazwy jak „mosty” i „sztankiety” brzmią dość surowo. Przekonacie się także, że słowo “artysta” nie przynależy wyłącznie do aktorów, dramaturgów, reżyserów i scenografów, ale także między innymi do osób, które w piwnicznych pracowniach potrafią wyczarować najwspanialsze elementy dekoracji. Krótko mówiąc będziecie mogli zbliżyć się do tego, co tworzy ducha teatru, a nawet poznać mity (bądź fakty!) o duchach twórców krążących po teatralnych korytarzach.

fot. Materiały organizatora

Przez wszystkie tajniki poprowadzi Was głos Adama Ferencego, a mamy nadzieję, z niecierpliwością będziecie czekali na kolejne emisje odcinków.

Startujemy w każdy piątek o godzinie 21.00.

Film można obejrzeć na kanale YouTube: https://youtu.be/krvdnGElSJE oraz na https://www.facebook.com/TeatrDramatycznyWarszawa/

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *