Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Czegoś takiego jeszcze nie było w historii zarówno tego miejsca, jak i polskiej estrady! Już 28 września 2019 roku na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert.

Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród. Obydwaj są bezsprzecznie najpopularniejszymi Artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego. Teraz Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu i będą to ich jedyne koncerty w tym roku.

Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej rekordowej „Małomiasteczkowej Trasy” w największych halach koncertowych zgromadził ponad 110 tysięcy publiczności. Wszystkich zaskoczyła jego kolejna trasa zagrana w kilkudziesięciu małych, kameralnych salach koncertowych, często w bardzo niewielkich miejscowościach. Nadchodzący występ będzie finałem promocji jego ostatniej płyty „Małomiasteczkowy” i zamknięciem trasy koncertowej. To jedyny koncert, który Dawid zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album.

fot. Materiały organizatora

Dla Taco Hemingway’a po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego „Cafe Belga”, koncert z Podsiadło jest pierwszym po dłuższej przerwie, i jak zapowiada Artysta – absolutnie jedynym w tym roku.

Warto pamiętać, że bilety na ostatnią trasę Dawida Podsiadło obejmującą ponad 50 koncertów wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Również wszystkie ubiegłoroczne koncerty Taco Hemingwaya były wyprzedane w kilka godzin po starcie sprzedaży biletów.

Przedsprzedaż Allegro Smart!:
Przedsprzedaż biletów rusza w środę 15 maja, o godzinie 12:00, zakończy się o godzinie 23:59. Liczba biletów jest ograniczona. Limit biletów na użytkownika: 4 sztuki. Wszystkie bilety na koncert są imienne.

Przedsprzedaż dla zalogowanych użytkowników Allegro:
Przedsprzedaż biletów rusza w czwartek 16 maja, o godzinie 12:00, zakończy się o godzinie 23:59, lub po wyczerpaniu puli. Liczba biletów jest ograniczona. Limit biletów na użytkownika: 4 sztuki. Wszystkie bilety na koncert są imienne.

Sprzedaż otwarta:
Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godz. 12:00. Limit biletów na użytkownika: 6 sztuk. Wszystkie bilety na koncert są imienne. Sprzedaż będzie prowadzona tylko online na eBilet.pl.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *