W czerwcu w kinach W SPIRALI!

W czerwcu w kinach W SPIRALI – emocjonalny rollercoaster, jakiego w Polskim kinie dawno nie było!

Krzysztof i Agnes uciekają od małżeńskich kłopotów w wycieczkę za miasto, ale nie udaje im się uciec od samych siebie. Żeby wytrzymać podróż, zabierają po drodze ekscentrycznego autostopowicza Tamira, który zobaczy w nich coś oprócz złości i bólu – żywe, głębokie, choć trudne uczucie. Żeby pomóc im je odnaleźć, Tamir stanie się ich przewodnikiem, szamanem, przyjPlakat W SPIRALI (1)acielem, a wreszcie – wrogiem. Wypuszczone na wolność emocje upomną się o ofiarę i poruszą stare wspomnienia, które zabiorą bohaterów za następny ważny życiowy zakręt.

 

Gdzie kończy się miłość, a zaczyna fatalne zauroczenie? I czym różni się jedno od drugiego? „W spirali” to emocjonalny rollercoster, wiwisekcja relacji, w której cierpienie, poniżenie, gniew sklejone są z pożądaniem i namiętnością.

Konrad Aksinowicz, twórca W SPIRALI, to jeden z najciekawszych młodych gniewnych polskiego kina. Twórca pielęgnujący swoją niezależność w opowiadanych przez siebie historiach sięga głęboko do osobistych emocji, przekuwając je w historie nie skoncentrowane na reżyserskim ego, ale poruszające głęboko ludzkie niepokoje. Jego najnowszy scenariusz „Powrót do Legolandu” został właśnie nagrodzony w Konkursie Scenariuszowym ScriptPro.

 

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *