Chopinowski neon zabłyśnie jeszcze w tym roku. Internauci wyłonią najlepszy projekt

W trudnych czasach niepewności i niepokojów potrzebujemy czasem czegoś, co rozjaśni codzienność. Zapraszamy serdecznie do oddania głosu w projekcie warszawskim i chopinowskim jednocześnie. Ale od początku…

Warszawa jest miastem Fryderyka Chopina. To tutaj mieszkał, tutaj okrzyknięto go „cudownym dzieckiem”, tutaj uczył się, komponował i zakochał się po raz pierwszy.

W Warszawie znajduje się „centrum chopinowskie” przy ulicach Tamka i Okólnik: nowoczesny, przeszklony budynek Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, w którego szybach odbija się barokowy Zamek Ostrogskich, siedziba Muzeum Fryderyka Chopina, z największą na świecie kolekcją obiektów związanych z kompozytorem. Nieopodal ulokowany jest też Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.

neon: Grzegorz Laszuk

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina do zamkniętego konkursu na chopinowski neon zaprosił wspaniałych warszawskich projektantów. W pierwszym etapie wyłoniono 3 projekty: Grzegorza Laszuka, Jana Strumiłło oraz Studia Robot. Wszystkie trzy projekty można obejrzeć na oficjalnym fan page’u Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina na Facebooku. Tam też można oddać głos na swój ulubiony projekt poprzez oddanie lajka.

Neon rozbłyśnie jeszcze w tym roku na zabytkowym murze Muzeum Fryderyka Chopina od strony ul. Tamka. Głosować można do 13.11.2020 r., do godz. 23.59) oddając lajki pod wybranym projektem lub projektami.

Głosy można oddawać tutaj, https://www.facebook.com/Narodowy-Instytut-Fryderyka-Chopina-1570915943228919

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *