Bovska w Teatrze Syrena

W ramach Syrena Music 26 lutego 2017 roku zagra w Teatrze Syrena jedno z największych muzycznych objawień 2016 roku – Bovska!

BOVSKA od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Jesienią bieżącego roku BOVSKA zagrała trasę koncertową KAKTUS TOUR, która objęła najważniejsze kluby w Polsce. Na wiosnę 2017 Artystka przygotowała jej wyjątkową edycję: KAKTUS EXTRA.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 8 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus” jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN „Druga Szansa”.

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *