100 lat, 100 lat, niech żyje Helios nam!

Podczas najbliższego weekendu warszawskie kino Helios w Blue City obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na widzów czekać będą rozmaite atrakcje, liczne konkursy z nagrodami, a także pyszny tort urodzinowy! Ponadto właśnie w dniach 22-23 lutego obowiązywać będzie urodzinowa cena biletów – tylko 17,50 zł! Będzie słodko, będzie tanecznie, będzie się działo.

Pierwsze urodziny to znakomita okazja do hucznego świętowania! W ciągu ostatnich 12 miesięcy multipleks odwiedziły tysiące fanów polskiej i światowej kinematografii. Widzowie wypili hektolitry napojów oraz zjedli kilogramy solonego i karmelowego popcornu. Morza łez wylały się na dramatach, a niepohamowane salwy śmiechu na filmach komediowych czy okrzyki przerażenia podczas oglądania horrorów można było usłyszeć aż w kinowym holu. Filmowe spotkania będą niepowtarzalną okazją, aby podziękować za wspólnie spędzony czas.

fot. Materiały organizatora

W ten wyjątkowy weekend lutego, świętownie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. Wśród mnóstwa atrakcji, stworzonych z myślą o kinomanach, czekają animacje, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych uczestników imprezy. Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku, koła fortuny z licznymi nagrodami i kącika małego artysty, w którym będzie można wyczarować urodzinową kartkę dla Heliosa. Wszyscy goście zostaną zaproszeni także na pokaz tańca w wykonaniu dzieci z Egurrola Dance Studio oraz na do zrobiebia pamiątkowego zdjęcia na tle specjalnej urodzinowej ścianki.

Urodzinowe animacje oraz filmowe konkursy zaplanowano w godzinach 10:00-21:00. Informacje o repertuarze, a także szczegóły dotyczące wszystkich atrakcji dostępne są na stronie: http://www.helios.pl

Posted by wk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *